D
 
Yangın Sigortası
Konut Yangın Sigortası İşyeri Yangın Sigortası Online Sipariş
Yangın tehlikesine kesin Güvence:
Günümüzün belki de en önemli ve en sık rastlanan tehlikelerinden birisi Yangın tehlikesi... Gözden uzak kalan "küçük" ihmallerin nasıl büyük bir tehlike oluşturduğunu düşünsenize... Unutulan bir sigAra izmariti... Sobadan sıçrayan bir kıvılcım... Ateşte unutulan bir tava... ya da küçük bir "elektrik kontağı" kazası... Elbette,bu örneklerin sayısı artırılabilir. Ama sonuçta hepsinin önemli maddi ve manevi kayıplAra neden olacağı kuşkusuz. Bu tehlikelere karşı önlem almak görevimiz. Ancak, bu tehlikelerin sonuçlarına karşı sigorta yaptırmak en doğru yol. Size, bu konuda geniş kapsamlı bir sigorta öneriyoruz. Güneş Yangın Sigortası...

 
 

Bir an için evinizin yandığını ve sokakta kaldığınızı düşünün... Ya da işyerinizin yandığını, yılların birkimi tüm emek ve sermayenizin bir anda kül olduğunu... Unutmayın: ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR!!! Kendinize bir iyilik yapın, ve bir an önce Güneş Yangın Sigortası yapıp evinizi ve işyerinizi kesin güvence altına alın, yatağınızda artık rahat uyuyun!!!

Can Sigorta'nın sizlere sunduğu bu sigortaları yaptırmak için Genel Müdürlüğümüze, tüm Bölge ve Şube Müdürlüklerimize, yurt çapında yaygın hizmet veren acentelerimizden size en yakın olanına veya K.K.T.C'de bu alanda ilk defa hizmete sunulan Can Sigorta Online Poliçe Sipariş Sistemine başvurabilirsiniz.