Araç Sigortası
Trafik Sigortası Türkiye Sigortası Yeşil Kart Full Kasko
Aracınıza çok yönlü, tam Güvence:
Ülkemizde Araç sayısı günden güne artıyor. Trafik yoğunluğu hepimizce malum. Gazetelerde, televizyonlarda bu konuyla ilgili haberlere, trafik kazası görüntülerine çok sık rastlıyoruz. Böyle bir ortamda, milyonlarca lira değerindeki Aracınızın, her türlü güvenceden yoksun, "sigortasız" olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Size, çok geniş kapsamlı, Aracınızı ve kendinizi tam güvencede hissedebileceğiniz, bir sigorta öneriyoruz.

Araç sigortaları yukarıda göreceğiniz gibi dört farklı türden oluşur. Bilgi edinmek için lütfen ilgilendiğiniz sigorta türününün üzerine gidip tıklayınız. Bunları kısaca özetlemek gerekirse:


1

Trafik Sigortası: Halk arasında üçüncü şahıs sigortası olarak bilinen zorunlu sigorta türüdür

2

Full Kasko: En kapsamlı sigorta türü olup full sigorta diye bilinmektedir.

3

Yeşil Kart: Türkiye dışında gerçekleştireceğiniz yurtdışı seyahatleriniz için başvuracağınız bir sigorta türüdür.

4

Türkiye Sigortası: Türkiye Sigortasi sadece Türkiye'de yapacağınız seyahatleriniz için geçerli olan bir sigorta türüdür.

Can Sigorta'nın sizlere sunduğu bu sigortaları yaptırmak için Genel Müdürlüğümüze, tüm Bölge ve Şube Müdürlüklerimize, yurt çapında yaygın hizmet veren acentelerimizden size en yakın olanına veya K.K.T.C'de bu alanda ilk defa hizmete sunulan Can Sigorta Online Poliçe Sipariş Sistemin'den yapabilirsiniz.